Náš příběh

Dozvíte se zde, jak jsme se dostali k Rekonektivnímu léčení a RECONNECTION.  Co nám přináší její používání v osobním životě.


Náš příběhRodina
Jak k nám do života přišla metoda Reconnective healing, česky Rekonektivní léčení (RL).

Mnozí z Vás znáte naši dceru Terezku, a Vám co ji neznáte ji trochu představím. Terezka je 17-ti letá slečna se středně těžkým mentálním postižením, těžkou řečovou vadou a je autistická. Když jsme zjistili, že to v životě nebude mít právě jednoduché, trávili jsme s ní i několikrát týdně čas v nějaké lékařské ordinaci. Terezka to velmi špatně snášela, už jsme ji nemohli dostat ani do čekárny, vyšetření vždy proplakala, bála se, po posledním neurologickém vyšetření se začala i počůrávat a v tu chvíli jsme si uvědomili, že ani jí ani nám to nic dobrého nepřináší, ba naopak by na tom mohla být ještě hůř. Od lékařů jsme vždy slyšeli stejnou odpověď. Terezka má výsledky vyšetření v hraničních hodnotách. Rozhodli jsme se, že veškerá další vyšetření už odmítneme a raději se zaměříme na to, aby mohla vést co nejnormálnější život a hlavně aby byla spokojená a šťastná. Našli jsme si skvělou dětskou lékařku, která to ihned pochopila a od té doby chodí Terezka pouze na preventivní prohlídky. Několikrát mi bylo doporučeno zkusit s ní nějakou energetickou terapii  jako je Reiki a podobně. Neznám však nikoho z okolí kdo by se tímto zabýval a jen mi blesklo hlavou, že pokud má přijít něco co by Terezce mohlo pomoci, najde si ji to a samo a přijde do jejího života.

 

kniha-reconnection.jpg O několik měsíců později, když s námi byli děti na trhu, kam jezdíme prodávat naše výpěstky tam kolega z protějšího stánku pozoroval Terku a přišel za námi, jestli by s ní mohl něco zkusit. Vyzkoušel s ní právě frekvence RL. A my s úžasem pozorovali, jak se Terezce líbí, směje se a ošívá, že ji to lechtá, brní ji ruce, nohy, záda a břicho. Terezka terapie RL vyhledává a je po nich odpočatá, podstatně čipernější, více komunikuje, lépe se soustředí, zkrátka jí dělá dobře. Okamžitě jsme si pořídili knihu od Dr. Erica  Pearla – "Reconnection, návrat k léčivé energii. Uzdravte druhé uzdravte sebe". Zhlédli jsme na internetu mnoho videí a zjišťovali další informace a zkušenosti jak RL působí. Shodou okolností jsme zjistili, že Dr. Eric Pearl a Jillian Fleer přijedou letos po několika letech do Prahy a budou zde pořádat třídenní výcvik praktiků a budou předávat své osobní zkušenosti s RL. Manžel si bez váhání tento kurz zaplatil.

 Dne 22.9. 2019 měli Eric a Jillian přednášku na festivalu Evolution v Praze a vyrazili jsme tam s celou rodinou, protože taková příležitost se teď dlouho nebude opakovat. Musím říci, že Eric, Jillian a celý tým praktiků jsou úžasní lidé a bylo nám s nimi moc dobře. Po skončení přednášky byla autogramiáda, tak jsme vzali knížku a šli pro podpisy. Tak jako během přednášky ( videozáznam 10:14) tak i potom pomáhali Eric a Jillian naší Terezce se správnou technikou RL.

 

cimg7178.jpgA po krátkém rozhovoru mi dali nabídku, na kterou jsem ani nevěděla co říct. Pozvali mě, abych se třídenního kurzu v Praze 4 -6. října 2019 zúčastnila s manželem jako jejich speciální osobní host zdarma. Pro mě to byla veliká čest, dostat takovou příležitost. Cena kurzu je téměř 30 000,-Kč. Když jsme to doma probírali, starší syn prohlásil, mami taková nabídka ani nejde odmítnout. Zrušili víkendový program a hlídali Terezku s Klárinkou. Díky nim jsem jsem se mohla celé tři dny bez starostí věnovat kurzu a učit se. Po skončení semináře jsme šli ještě Ericovi a Jillian poděkovat, za to že jsem tam mohla být, protože tolik peněz, abychom se mohli kurzu zúčastnit oba jsme neměli. Chvíli jsme si povídali a Jillian mi řekla, abych všechno co jsem se naučila využila ve prospěch dětí jako je naše Terezka.

Copyright 2018 - 2023 © Žampionárna Doly Jiří a Monika Pasekovi