Rekonektivní léčení

Rekonektivní léčení

Jak probíhá sezeníje nová unikátní, vědecky ověřená, metoda bezdotykového energetického léčení, nezabývá se diagnózou, ale využívá léčebných frekvencí, které objevil americký lékař Dr. Eric Pearl.

Umožňuje nám vrátit se do stavu harmonie, rovnováhy a zdraví a to na úrovni fyzické, mentální, emocionální i duchovní. Rekonektivní léčení (RL) přináší pokrok v osobním životě, ve vztazích i práci.

Každý z nás touží po tom být v pohodě, každý z nás chce mít zdravou rodinu. Vždyť co nejvíce přejeme druhým k narozeninám, o svátcích a do nového roku ? HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ.

RL je návrat do původního stavu harmonie a zdraví. Působí na příčinu potíží a tak odstraňuje následky.

Máme úžasně vyspělé zdravotnictví. Přesto jsou lidé stále více nemocní a uvězněni v pasti farmaceutického průmyslu kdy užívají neuvěřitelně, nesmyslné množství chemických léků s obrovským množstvím negativních vedlejších účinků. RL nám umožní odstranit příčiny i u takových nemocí, se kterými si klasická medicína neví rady. Zlepšuje hojení ran po úrazech i chirurgických operacích. Vylepšuje se psychická i fyzická kondice. Podporuje přirozenou obranyschopnost tím, že připraví imunitní systém těla na bezchybnou obranu a ten pak zabrání rozvoji nemoci.

Tato metoda přesahuje hranice všeho, s čím jste se mohli až dosud setkat.

 Mezinárodní certifikátMezinárodní certifikát

 

 

  

 

 

Nedochází k přenosu osobní energie terapeuta na klienta. Léčení je bez vedlejších účinků, nebo poškození. Počet sezení je zcela na Vás, někomu stačí jen jedno nebo dvě sezení. Doporučuje se optimálně 3 až 4 sezení v rozmezí 7 až 10 dnů.  Jedno sezení trvá cca  hodinu a samotná terapie asi 30 minut.

Během terapie budete ležet oblečeni na lehátku, nebo sedět na židli. Vezměte si na sebe pohodlné a příjemné oblečení. Před terapií nepoužívejte parfémy, ani kolínské, aby váš prožitek neovlivňovali umělé vůně. Po pohodlném ulehnutí na lehátko nebo usednutí na židli zavřete oči, uvolněte se, nic neočekávejte a jen buďte vnímaví k prožitkům které přicházejí, vnímejte přítomný okamžik, pozorujte co k Vám přichází a nesnažte se to ovlivňovat.

Můžete, ale také nemusíte cítit, brnění rukou a nohou, šimrání, pocit tepla nebo chladu, chvění očních víček, samovolné fyzické pohyby těla (záškuby).... Můžete vidět barvy, cítit vůně, slyšet různé zvuky. Po skončení terapie vás jemně pohladím po rameni, ale Vy zůstanete ještě ležet.

RL klienti popisují jako příliv pozitivní energie, zklidnění a vydatný odpočinek. Je to návrat do původního stavu harmonie a zdraví.

Stejně jako klasická medicína, nikdy nezaručujeme 100% očekávaný výsledek pro každého, ale i přesto bývají výsledky více než překvapivé u většiny klientů a to především tam, kde klasická medicína selhává. Na rozdíl od klasické medicíny zde však nejsou žádné nežádoucí vedlejší účinky.

RL, stejně jako Reconnection ( Znovunapojení), je oprávněn provádět pouze zkušený praktik s platnou certifikací.

Pokud má klient vážné zdravotní potíže, je nepohyblivý a přesun k nám by pro něho byl obtížný, je možné abychom přijeli my k Vám, nebo je možné uskutečnit sezení na dálku. Klienti se tak mohou lépe soustředit na vjemy, které léčení zpravidla provází. Efekt sezení na dálku je stejný jako u osobního sezení.

Tyto frekvence lze aplikovat nejen u lidí, ale i u zvířat a rostlin. Jedna perlička z USA: Tam bylo RL zakázáno u dostihových koní, protože je považováno za doping.

RL se nezaměřuje na příznaky, nestanovuje diagnózu, ani se nezaměřuje pouze jednu konkrétní nemoc, ale vrací nás do stavu harmonie, rovnováhy a zdraví ve všech úrovních našeho života.

V některých zemích, které jsou otevřenější alternativním způsobům léčení je tato léčebná technika plně hrazena ze zdravotního pojištění. Bohužel ČR zatím mezi tyto země nepatří a terapie si klient hradí sám.

Dárkový poukaz 2000

Připravili jsme pro Vás DÁRKOVÝ POUKAZ, který můžete darovat svým rodičům, partnerům, dětem a přátelům.

Darovat léčení můžete i v případě, že o tom rodiče, partner nebo děti nevědí. V tomto případě je velkou výhodou, že obdarovaný nemá žádná očekávání a Vy můžete sledovat v jaké oblasti jeho života léčivé frekvence nejvíce pomohly. Propojí tělo léčené osoby s frekvencemi, které sami vyberou ve které oblasti potřebuje pacient nejvíce pomoci. 

„ Pokud máte štěstí, přijde vaše léčení ve formě, kterou očekáváte. Pokud máte OPRAVDOVÉ štěstí, přijde vaše léčení ve formě, o kterém jste ani nesnili ! Takové, které má vesmír na mysli právě pro Vás.“ Dr. Eric Pearl

Copyright 2018 - 2023 © Žampionárna Doly Jiří a Monika Pasekovi